İyi ki doğdun Nasıl Olunur

Nasıl Olunur?, PODCAST, Podcast

Nasıl Olunur adlı podcastimi sevenler… 28 Mart’ta bir yılı, 56 bölümü geride bırakmışız…

365 gün önce bugün, yani 28 Mart, ilk Nasıl Olunur’un yayınladığı gün. Ben “26 bölüm bile yapamam. Arada kitap yazacağım” derken, nasıl oldu bilmem bu işe, gelen tepkilere, konuklarımdan öğrendiklerime âşık oldum. Sonuçta aradan ikinci kitabım Her Umut Ortak Arar da çıktı; podcast’ler sevildikçe devam etti. 28 Mart 2020 yıl dönümü. Daha kaç bölüm sürer bilemem ama bir teşekkürüm var…


Benim bir podcaster olmamı sağlayan (o sormasaydı belki olmaz, belki de çok geç olurdu) ve biricik dostlarımdan biri olan Berk İmamoğlu‘na. Hep yanımda olan Storytel Türkiye ekibine. (Son dönemde sesime en çok katlanan Baturalp Özcan’dan oradaki konumuna aldırmayıp konuğuma kahve getirmekten fotoğraf çekmeye hep destek olan Seda Öztürk’e tüm ekip) .


Podcast’ime konuk olan, bana, bize hayatını, öğretilerini açan çok değerli insanlara… Özellikle de bu iş başlarken sorgusuz sualsiz gelen ilk konuklarıma… Haklarını ödeyemem. Ve tabii ki dünyanın dörtbir yanında (Grönland ve Afrika’nın birkaç ülkesi hariç) dinleyen, paylaşan, hayatında ilk kez podcast ile karşılaşan ama bağımlısı olan, bana uzun uzun mesajlar yazan binlerce kişiye… .
.
İyi ki geldiler, iyi ki konuk oldular… Dinleyiciler belki kimi zaman bizimle masaya oturdu, iyi ki dinlediler, dinlettiler. Binlerce teşekkür.

Yeni başlayacaklar için de link burada…

(Fotoğraf Corona nedeniyle evde kalınan günlerden ve evde yaptığım ilk çekimden. Erdil Yaşaroğlu ile yaptık ilk telefonlu çekimi… Fotoğrafımı çeken de Sinan Hamamsarılar)

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.