Her Umut Ortak Arar çıktı

ALAN SEÇ OKU, Benimle Yapılan Röportajlar, Gazetecilik, Hayata Dair, Şehir, Seyahat, Sosyal Medya / Teknoloji, Sosyal psikoloji, Sosyoloji, Türkiye halleri

Sonunda elimde! İkinci kitabım Her Umut Ortak Arar’ın çıkışını mutlulukla paylaşıyorum.
Biraz heyecanlıyım. Ve şimdiden kendisini çok seviyorum. Sizin de seveceğinizi umuyorum.
Her Umut Ortak Arar’ın editörlüğünü Mesut Varlık yaptı; aklı-fikri-emeği bir yana, tüm sesli düşünmelerime, titizliğimin yarattığı “bır bır”lara katlandığı için de minnettarım.
İstiyorum ki her kapak okuyucuyla konuşsun; o da “özel”, o da özenilmiş olsun. Bu kapak da canım Uğurcan Ataoğlu’nun’un elinden çıktı. Bu şahane kapağı sevgili Sadi Tekin çizdi. Sadi, yeteneği, enerjisi, olumlu bakışıyla önce bana, sonra tüm okuyuculara -bence- eşsiz bir dünya yarattı; kendisi bir başına “eser” olan bir kapak ortaya çıktı. Elinize aldığınızda, ince ince baktığınızda, hele de -yine bence- kitabı okuyup tekrar kapağı incelediğinizde “Adam ne güzel bir şey çizmiş” diyeceksiniz. eminim.
Şanslıyım.


Elif Nihan Akbaş kitabımı yayına hazırlayan editördü, Merve Güven de sayfalarımın grafik düzenlemesini yaptı. Bu kitap için tüm Artemis Ailesi’ne ama tabii ki yayıncım Vedat Bayrak’a ayrıca teşekkür ediyorum.
Ama her şey bir yana… Beni bu kitaba getiren ilk kitabımın çıkmasına vesile olan dostlarım, özellikle İclal Aydın ve tabii ki Bütün İyiler Biraz Küskündür’ü okuyanlar, küskünlüğümü paylaşıp beni mutlu edenlerdir. İlk kapağımın çizeri Yiğit Karagöz’ü de ayrıca anmalıyım. Müteşekkirim.
Söylenecek şey çok.
Kitap yarından itibaren internette satılmaya başlanacak, çarşamba da kitapçılara dağıtılıyor olacak.
Umarım Her Umut Ortak Arar’ı da alır, okur ve seversiniz.
Hayırlısı…


Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.