Yekta Kopan ile Her Umut Ortak Arar’ı konuştuk

Benimle Yapılan Röportajlar, Türkiye halleri

“Yekta Kopan’la Yazar Söyleşileri’nin konuğu Her Umut Ortak Arar adlı ikinci kitabıyla Nilay Örnek” diyordu kanalın tanıtımında. İzlemek isteyenler için link burada...

Hepsiburada adlı alışveriş sitesinin kanalı HepsiTV’de bir süredir Yekta Kopan’ın da çok besleyici bir programı var. Türkiye’nin başarılı yazarlarıyla zihin açıcı, bilgilendirici sohbetler yapıyor. Ben de konuk olmaktan çok mutlu oldum. Buyrunuz linki burada

Metin de söyle…

“Nilay Örnek’in kaleminden cesur, eğlenceli, ufuk açıcı memleket ve dünya halleri turuna çıkmaya hazır mısınız? Nilay Örnek’in son kitabı “Her Umut Ortak Arar”ın konuşulduğu bu keyifli söyleşiyi kaçırmayın.

Nilay Örnek Kitapları; http://hps.im/nilayornek

Bütün İyiler Biraz Küskündür adlı kitabıyla gönüllere ve zihinlere dokunan, yaşama sevincimizi bilgiyle destekleyen Nilay Örnek, bu kez adeta “Türkiye’nin ruhu”nu kaleme alıyor. Hınzır, eğlenceli, komik bir kitabın aynı zamanda düşündürücü, hüzünlü, çok acı şeylerden de bahsedebileceğine tanıklık edeceksiniz. Her açıdan ters köşe bir “toplumsal gelişim” kitabı!

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.