Nasıl Olunur’un 100. bölümünde Serdar Kuzuloğlu’yla birlikte bir ara nağme…

ALAN SEÇ OKU, Nasıl Olunur?, PODCAST, Podcast, Portre

Nasıl Olunur’da 100’üncü bölümü yayınladık… Dile kolay! 2019 yılının Mart ayında Storytel ekibiyle birlikte “Onüç, belki yirmialtı bölüm yaparız” diye başladığımız yolculukta 100’üncü bölüme geldik; onlarca meslek, benim de içinde sayarsak 100 kişi tanıdık…

100’üncü bölümdeki konuğum, ilk bölümün de konuğu olan gazeteci-profesyonel konuşmacı Serdar Kuzuloğlu.

Bu defa birbirimizi ağırladık; Serdar da sorular sordu, muhabbet ettik, ara nağme tadında bir bölüm yaptık, arada bir “Z Raporu” aldık… Özetle “Bu yolculuk nasıl başladı, nasıl gidiyor, neler öğrendik?” konuştuk… 

Tabii Türkiye’nin en iyi konuşmacılarından biriyle sohbet edip benim konuşmam yine çekim sonrası bir garip geldi, yine de bir söz daha aldım:) 

Serdar ile fotoğrafımız da 2019 Mart’ından, ilk çekimden hatıra.

Bir kez daha… Bana hadi diyen ve bu seriye başlamama neden olan Berk İmamoğlu ve hep yanımda olan ama bana asla karışmayan Storytel’e, tüm ekibe, Seda Öztürk’e, ses editlerimi bir tek gün olsun gram şikâyet etmeden, tek bir “Of” demeden dantel gibi işleyen sevgili Baturalp Özcan’a, beni kırmayıp konuk olan ve içtenlikle tecrübelerini paylaşan tüm şahane konuklarıma, dinleyen, paylaşarak çoğaltan bütün dinleyicilere bir kez daha teşekkür ederim. 100’üncü bölüme inanamıyorum!

Bu arada bölümlerin tamamı artık YouTube‘da da var…

Podcast dinlenebilen tüm ortamlardan, Spotify, iTunes ve Storytel’den dinleyebilirsiniz…

4 comments

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.